مکانیکال سیل ، لبیرنت، سیل اسمبل

آســال صنـعت آراد

Asal Sanat Arad

مکانیکال سیل ، لبیرنت، سیل اسمبل

آب بند مکانیکی یا مکانیکال سیل،به شاخه ای از علم مکانیک تبدیل شده است .تولید و ساخت این سیستم های فوق العاده حساس، از کوچکترین و ضعیف ترین تا بزرگترین و حساس ترین آنها، نیاز به تکنولوژی و دانش بسیار پیشرفته و منحصر به خود را دارد. در ساخت مکانیکال سیل ها ، نوع سیال و شرایط کاری آنها مثل فشار ،دما و ویسکوزینه سیال، سرعت چرخش شفت و ... با دقت زیادی اندازه گیری و مورد محاسبه قرار میگیرد.

توانمندی های آسال صنعت آراد در یک نگاه

002

مشاوره و مهندسی

مشاوره و مهندسی

 

شرکت آسال صنعت آراد با داشتن نیروهای متخصص و مجرب و با استفاده از فن آوریهای نوین و نیز استاندارد های بین الملی قادر میباشد کلیه خدمات مشاوره مهندسی شامل طراحی و مهندسی معکوس از زمینه ساخت قطعات پیچیده صنعتی مطابق با استاندارد های بین الملی را ارائه نماید.

002

تهیه و تامین قطعات

تهیه و تامین قطعات

 

شرکت آسال صنعت آراد در زمینه تامین قطعات یدکی و ابزار دقیق داخلی و خارجی امکان برقراری ارتباط با شرکتهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب را دارا میباشد.

002

تعمیر و بازسازی

تعمیر و بازسازی

 

این شرکت قادر به تعمیر و بازسازی انواع یاتاقانها و قطعات کمپرسورها و توربین ها و اورهال آنها را با استفاده از نیروی متخصص داخلی را دارا میباشد.

002

ساخت قطعات صنعتی

ساخت قطعات صنعتی

 

این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته صنعتی CNC و با استفاده از نیروهای متخصص در فضای صنعتی حدود 1000 متر مربع قادر به ساخت کلیه قطعات صنعتی میباشد.

آسال صنعت

شرکت آسال صنعت آراد از سال 1388 فعالیت خود را در راستای نیل به اهداف خودکفایی کشور در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی آغاز نموده و با بکارگیری کارشناسان مجرب و کارآزموده از طریق مهندسی معکوس اقدام به ساخت و تهیه مستندات فنی انواع یاتاقانهای تری متال و بای متال و دیگر قطعات و تجهیزاتت نظیر انواع کمپرسورها و توربینهای صنعت نفت را نموده .

تماس با ما

آدرس : تهران-بلوارآیت الله کاشانی-خیابان کیهان-خیابان کیهان پنجم-پلاک 33-واحد5

 

ایمیل : info@ asalsanat.com

تلـفن : 44170944-44136518-44170943

فکس : 44124519

همراه : 09024028587   telegram 1  whatsapp 1

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو